عمومي عمومي .

عمومي

بسته هاي بادام زميني

بادام زميني بسته بندي زيست تخريب پذير
ساخته شده از مواد طبيعي مانند گندم يا ذرت است. تا آنجا كه قدرت به دست مي آيد، آنها در آزمايش هاي مختلف از Styrofoam بيش از پيش پيشرفت كرده اند!

يونوليت

Starchtech، توليد كننده مواد بسته بندي قابل بازيافت، توصيه مي كند كه اين روش هاي دفع:

خالي به يك سينك بزرگ يا ظرف و حل شدن با آب گرم / گرم.
در هواي گرمتر، در باغ يا كمپوست خود قرار دهيد. اگر آنها از بين بروند، به سادگي براي باران بعدي صبر كنيد و طبيعت آنها را بشكنيد!
كودكان مي توانند با استفاده از يك اسفنج مرطوب و طراحي خلاقانه را انجام دهند. هنگامي كه سرگرم كننده انجام شود، فقط آنها را با آب بشوييد.
مدارس رايگان فوم
من شرط مي بندم روزهاي اول مدرسه شما نوعي خاطره اي از ناهار خود را در يك سيني پلاستيكي در كافه تريا بگذراند ... خوب آن روزها به پايان مي رسد. مدارس شهر نيويورك و 5 مدرسه ديگر در ايالات متحده جايگاه فوم را با صفحات كمپوست جايگزين كرده اند! سالانه اين تغيير نيمي از ميليارد اسفن سمي و آلاينده سيني فوم استايرن را از بين مي برد!


تصوير: شوراي دفاع ملي منابع (NRDC)

به ياد داشته باشيد، سلامت سياره فردا بستگي به اين دارد كه امروز چه چيزي را از دست مي دهيم! در حالي كه گزينه هاي ممكن است كمي گران تر باشد، هزينه هاي محيط زيست باعث مي شود كه تصميم گيري ساده تر نباشد. تصميم گيري قوي سياره را بپذيريد و به فوم پودر بدهيد!

تصوير بنر: Shutterstock

اين مطلب را بعدا بخوانيد: 17 چيزهايي كه شما واقعا مي توانيد كمپوست باشيد

1 ميليون زن بيش از نام ما است، هدف ما اين است! ما در حال ايجاد جنبشي از زنان قوي و الهام بخش زندگي مي كنند كه با تغييرات آب و هوايي در معرض تغييرات اقليمي قرار دارند. براي اطمينان از اينكه پيام ما تأثيري دارد، ما نياز به زنان بيشتري داريم كه صداي خود را اضافه كنند. ما بايد بلندتر باشيم پيوستن به ما آنلاين به معني صداي شما و اقدامات مي تواند شمارش شود. ما به شما نياز داريم


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۵۲:۱۱ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :