عمومي عمومي .

عمومي

بلوك پلي استايرن (فوم)

حسب قانون ها سازمان راه، تسكين دهنده و شهرسازي و قانون ها نشريه 543 در همگي سقف هايي كه از بلوك پلي استايرن (فوم) استفاده مي گردد، براي حفاظت از بلوك پلي استايرن (فوم) و جلوگيري از برخورد بدون واسطه هرگونه حريق احتمالي با بلوك، لازم ميباشد تا ذيل سقف به وسيله پوشش مطلوب نگهداري شود كه به تيتر نمونه، سقف كاذب (شبكه ميلگردي + رابيتس و گچ وخاك) اجرا گردد . 
اين نوع سقف كاذب بايد به تنهايي و بدون به كارگيري از اتصالات مكانيكي به بلوك فوم، ايستايي لازم را داشته باشد . 

يونوليت

جهت رعايت مفاد نام برده در خصوص سپر دفاعي پلي استايرن سقفي و تسهيل در ساخت و اجراي سقف كاذب با در حيث گرفتن وجه اقتصادي و تقليل ارزبري، MPS با مزاياي مشروح ارائه مي گردد . 
MPS پانلي است به ضخامت 12mm كه از عنصرها معدني و صنعتي با سيمان پرتلند 525 داراي سلاح به مش با ميلگرد 2/5 ميليمتري به ابعاد 50x25 cm به وزن حدود 3/5كيلوگرم براي تيرچه خرپايي و 66x52 cm به وزن حدود 4/5كيلوگرم براي تيرچه با جان گشوده (تيرچه كرميت) ايجاد ميگردد و جهت سپر دفاعي پلي استايرن سقفي در برابر آتش احتمالي بكار برده مي شود . در اين دسته اجرا، ضخامت بلوك پلي استايرن (فوم) از 25 cm به 20 cmو چگالي آن از 12 Kg/m3 به 9 Kg/m3تقليل مي يابد . 
گامي 
بلندمرتبه در مسير كامل شدن زنجيره ساخت اسباب خانگي با ايجاد توليد ها پلي استايرن اسنوا پتروشيمي 
انتخاب، كشور‌ايران را از واردكننده پلي استايرن به صادركننده اين كالا تبديل كرد 
كمپاني توسعه صنايع پلي استايرن انتخاب با ظرفيت ايجاد ۲۵۰ هزار تن پلي استايرن انبساطي در سال، در هجرت پزشك روضه خوان رياست با شخصيت جمهور به عسلويه در راستاي سياستهاي اقتصاد مقاومتي از سوي ايشان افتتاح شد . 

اين مجتمع بلندمرتبه ايجاد پلي استايرن كه به عنوان اصلي ترين مجتمع ساخت پلي استايرن انبساطي خاورميانه شناخته مي شود، در فاز ۲ عسلويه در زميني به مساحت ۵٫۸ هكتار و با گنجايش توليد ۲۵۰ هزار تن پلي استايرن انبساطي (EPS) در سال با نام تجاري اسنوا توسط جوان ها مرز و بوم و نيروهاي متخصص كمپاني پلي استايرن تعيين مهندسي، نصب، پيش روش اندازي و راه و روش اندازي شد . 

مجموعه توسعه و گسترش سرمايه گذاري انتخاب به تيتر يك عدد از بزرگ ترين مجموعه هاي اقتصادي-اجتماعي كشور، مجري و سرمايه گذار اين پروژه محسوب مي شود كه پيش از اين در صنعت هاي متعدد به ويژه صنعت اسباب و اثاث خانگي كار داشته و اسنوا به عنوان برند ملي اسباب و اثاث خانگي ايران، از برندهاي اين گروه صنعتي و سرمايه گذاري محسوب مي شود . طرح بهره‌برداري شده پلي استايرن انتخاب با سرمايه اي بالغ بر ۱۲۰ ميليون دلار ارزي و ۲۵۰۰ ميليارد ريالي به سود برداري رسيد كه سرمايه گذاري اين پروژه تماماً با آورده نقدي سهامدار پروژه فيس پذيرفته مي‌باشد . 

بهره‌برداري اين طرح كه در مسير پرهيز از خام فروشي فيس گرفت، واردات اين مال از خارج را به صفر رسانده و جمهوري اسلامي ايران را در جايگاه صادركنندگان اين مال قرار مي دهد . 

شركت نروژي دانشبنيان AVERIS AS صاحب و مالك مدرك ليسانس توليد اين طرح مي باشد كه اين كمپاني علم بنيان نيز از شركت هاي ذيل تيم تيم بسط سرمايه گذاري تعيين محسوب مي شود . 

اين مجتمع پتروشيمي در دوران روش اندازي براي ۲۵۰ هزار نفر-ماه اشتغال توليد كرده و درحال حاضر با سود برداري از آن براي ۲۱۰ نفر به فيس بدون واسطه و ۱۰۰۰ نفر به رخ غيرمستقيم اشتغال زايي گرديده مي باشد . 

اين طرح از آبان ۹۲ آغاز به فعاليت كرد و پس از ۳۶ ماه فعاليت و تلاش، در روز ۱۰ مهر سال ٩۵ فايده برداري از آن به صورت آزمايشي مقدمه شد كه با بهره‌برداري قانوني پروژه، به سمت ايجاد با ظرفيت عملياتي حركت خواهد كرد . 

محصول ها پلي استايرن انبساطي اين مجتمع پتروشيمي كه با برند اسنوا به بازار عرضه مي شود، در شش ماه مقدمه ايجاد تجاري اش به بازار ايران و بيش از ۱۱ سرزمين از جمله چين، روسيه، تركيه، آذربايجان، امارات، عمان، كوزوو، آلباني، بلغارستان، تركمنستان و افغانستان صادر شده مي‌باشد و اروپا، برزيل، آسياي جنوب شرق، استراليا، كشورهاي آفريقايي و پوشش بي نقص حوزه CIS در برنامه صادرات قرار دارند . 

كاربرد 
پلي استايرن در ايجاد اسباب خانگي پلي استايرن يك پليمر مصنوعي معطر از مونومر استايرن مي باشد كه به سه نوع معمولي، مقاوم و انبساطي توليد مي شود . 
اين پليمر تصنعي بر اساس گونه گريد توليدي كاربردهاي مختلفي دارد كه به فيس عمومي مي توانايي به كاربرد آن در توليد بلوكهاي پلاستوفوم سقفي، توليد وسايل و لوازم خانگي از گزاره بدنه تلويزيون، راديو، اسباب و اثاث ورزشي، اثاثيه بازي، عايق برودتي دربدنه يخچالها، فريزرها و وسايل خانگي اشاره كرد . 

بهره‌برداري مجتمع پتروشيمي انتخاب و توسعه ديگر فعاليت ها در اين زمينه، قدمي تعالي در مسير تكميل زنجيره ايجاد اسباب خانگي در داخل كشور و به وسيله اسنوا به عنوان مارك ملي لوازم خانگي جمهوري اسلامي ايران محسوب مي شود . 


برچسب: يونوليت،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۸:۵۲ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :