عمومي عمومي .

عمومي

بها پلي استايرن

در تركيه بها پلي استايرن از كره در ماه مه با كاهش مواجه شده است . 
به گزارش «پتروتحليل»، يك توليدكننده كره جنوبي بها پلي استايرن را ۶۰ تا ۸۰ دلار در هر تن با دقت به كاهش بها ها در زنجيره بالادست تيتر كرد . 
يونوليت
قيمت هاي جديد در تركيه ۱۳۷۰ دلار براي پلي استايرن عادي و ۱۴۲۰ دلار براي پلي استايرن مقاوم سي آي اف و به چهره نقدي در تركيه گزارش گرديده مي‌باشد . 

همچنين پلي استايرن مقاوم مالزي ۱۴۵۰ دلار در هر بدن سي آي اف به چهره نقدي گزارش گرديده ميباشد . 

يك توليدكننده در هند نيز ارزش پلي استايرن عادي را ۲۰ دلار كاهش اعطا كرد و ۱۳۶۰ دلار در هرتن اعلام كرد، اين توليدكننده ارزش پلي استايرن مقاوم را با ۲۰ تا ۴۰ دلار كاهش ۱۴۱۰ تا ۱۴۳۰ دلار در هر تن سي آي اف با ۳ درصد دلايل گمركي و به چهره نقدي عنوان كرد . 

در همين حال گفته مي شود معاملات اخير زير بها اعلامي از سوي توليدكنندگان با اعتنا به كاهش عمل هاي تجار فيس داده است . 

منابع اهل ايران نيز پيشنهادات قيمتي پلي استايرن خود را با ۳۰ دلار كاهش براي پلي استايرن معمولي ۱۳۶۰ دلار در هر تن و براي پلي استايرن مقاوم ۱۴۰۰ دلار در هر تن اعلام كردند كه هر دو CPT با ۶٫۵ درصد دلايل اضافي و به فيس نقدي در هفته روان تيتر كردند . 

محدوده كلي قيمت براي پلي استايرن معمولي ۱۷۴۰ تا ۱۸۳۰ دلار در هر بدن و براي پلي استايرن مقاوم نيز ۱۸۴۰ تا ۱۹۴۰ دلار در هر تن، انبار تركيه با ماليات بر ارزش افزوده INC و به فيس نقدي گزارش گرديده كه تغييرات جزيي نسبت به هفته پيشين داشته هست . اين در حالي مي باشد كه برخي از فروشندگان با توجه به فرايند نزولي قيمت، مبادرت به ذخيره متاع در انبار كرده اند . 

در همين درحال حاضر استايرن و بوتادين در آسيا روندي نزولي داشته ميباشد . در اروپا هم سقوط قابل دقت ارزش بوتادين منجر گرديده تا انتظار كاهش بيش از حد در اين بازار وجود نداشته باشد . 
برچسب: يونوليت،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۰۱:۱۴ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :